Bike Maraton – Polanica / Bike Atelier MTB Maraton – Żywiec

Za nami bardzo wymagający weekend!!!
W sobotę Damian, Mariusz, Jakub i Prezes ścigali się w Polanicy Zdroju podczas 2 edycji Bike Maratonu. Trasa była znacznie ciekawsza i wymagająca niż w poprzednich latach. Najlepiej spisał się Jakub. Mariusz testował nowy rower, a Prezes zmagał się z odmawiającym współpracy amortyzatorem.
Zupełnie inne oblicze miał start w Żywcu podczas Bike Atelier MTB Maraton. Organizatorzy zaskoczyli trudną i wymagającą trasą z licznymi bardzo stromymi pojazdami, a błoto na trasie też miało spory wpływ na przebieg rywalizacji.
Na starcie stanęli: Andrzej, Piter, Sławek i Prezes.
W ciężkich warunkach najlepiej poradził sobie Andrzej. Prezes z niedziałającym amortyzatorem zaliczył w przednim kole 2 kapcie, po których spokojnie dojechał do mety. Sławek także złapał kapcia i na rozjeździe postanowił zjechać na dystans Hobby. To nie był także dzień Pitera, który borykał się z wieloma problemami.
Weekend okazał się bardzo ciekawy i wymagający z licznymi przygodami, a startu w Żywcu na pewno nie można zaliczyć do udanych 🙁 Za 2 tygodnie kolejne odsłony w/w cykli, w których również nas nie zabraknie!!!