Nasze starty

Kolarska końcówka wakacji

W drugiej połowie sierpnia Andrzej, Piter, Sławek, Mariusz i Prezes ścigali się w Beskidach w ramach rozgrywanych Mistrzostw Polski XCM w Wiśle będących zarówno kolejną odsłona zmagań w cyklu Bike Maraton. Trasa jak to bywa w Beskidach była bardzo wymagająca z sztywnymi długimi podjazdami i zjazdami po luźnych kamieniach. Najsprawniej z trasą poradził sobie Andrzej, reszta drużyny też osiągnęła dobre ... Read More »

Bike Maraton – Obiszów

Tym razem Jakub, Mariusz i Prezes ścigali się w Obiszowie podczas 7 edycji Bike Maratonu. Pogoda dopisała, choć przed startem solidnie popadało. Trasa – dla odmiany – była bardzo szybka i interwałowa z krótkimi podjazdami. Najlepiej na takiej trasie czuł się Jakub, który zaciekle ścigał konkurentów!!!   Read More »

Bike Atelier MTB Maraton – Częstochowa

Szósta odsłona Bike Atelier MTB Maratonu po raz pierwszy w Częstochowie! Upał, piach i krótkie strome podjazdy, z takimi warunkami przyszło zmierzyć się Jakubowi na dystansie PRO i Robertowi, który tym razem ścigał się na dystansie Hobby. Nie było lekko, ale udało się dotrzeć do mety w dobrym tempie! Read More »

Wyścigowy lipiec!!!

Wakacje w pełni, ale nasi zawodnicy nie próżnują!!! Na początku lipca Andrzej zaliczył udany debiut w Bike Adventure, gdzie przez 4 dni ścigał się w Karkonoszach i górach izerskich. W zawodach wzięło udział ponad 700 zawodników z 15 krajów. Do przejechania na dystansie PRO było 233 km i ponad 7 tyś m przewyższeń. Kilka dni później Prezes wystartował w Bike ... Read More »

Wyścigowa końcówka maja!!!

W sobotę Andrzej, Damian, Mariusz, Jakub oraz Prezes wspinali się po Górze św. Anny w ramach Bike Maratonu w Zdzieszowicach. Najlepiej spisał się Jakub oraz Andrzej, który przebijał się w peletonie z końca stawki. W niedzielę nastąpiła poprawka w Brennej w ramach Bike Atelier MTB Maraton. Prezes walczył na dystansie PRO, gdzie było do przejechania 55 km i prawie 2200 ... Read More »

Bike Maraton – Polanica / Bike Atelier MTB Maraton – Żywiec

Za nami bardzo wymagający weekend!!! W sobotę Damian, Mariusz, Jakub i Prezes ścigali się w Polanicy Zdroju podczas 2 edycji Bike Maratonu. Trasa była znacznie ciekawsza i wymagająca niż w poprzednich latach. Najlepiej spisał się Jakub. Mariusz testował nowy rower, a Prezes zmagał się z odmawiającym współpracy amortyzatorem. Zupełnie inne oblicze miał start w Żywcu podczas Bike Atelier MTB Maraton. Organizatorzy zaskoczyli trudną i ... Read More »

Udana końcówka sezonu FeByS Bike Team

W minioną sobotę na starcie ostatniej górskiej odsłony Bike Atelier Maraton pojawili się: Dominik, Kasia i Mateusz, którzy walczyli o klasyfikację generalną. Drużynę uzupełnili Marek i Damian. Krzysiek tradycyjnie wystartował w roli opiekuna Dominika. Skład miał jeszcze uzupełnić Adam, którego tym razem pokonała choroba. Dominik pilotowany przez tatę walczył o utrzymanie III miejsca w klasyfikacji generalnej. Przyjeżdżając na III miejscu ... Read More »

Kielce Bike-Expo (Bika Maraton) i Puchar Strefy MTB Sudety – Jodłownik

W połowie września startem w Jodłowniku Piter i Adam zakończyli swoje występy w Pucharze Strefy MTB Sudety. Trasa jak przystało na ten cykl była bardzo ciężka. Chłopaki już zapowiadają starty w kolejnej edycji pucharu!!! W ubiegły weekend drużyna ścigała się w Bike Maratonie w Kielcach połączonym z VIII Międzynarodowymi Targami Rowerowymi Kielce Bike-Expo. Zawodnicy mogli pooglądać rowery z przeszłości jak ... Read More »

FeByS Bike Team nie zwalnia tempa!!!

W ostatnim miesiącu można nas było zobaczyć na trasach: Bike Atelier Maraton – Psary Strzeliński Maraton Rowerowy – Strzelin VII Bieruński Puchar MTB – Bieruń Bike Maraton – Wałbrzych Bike Atelier Maraton – Żarki/Niegowa/Janów Na trasach nie było lekko. Pogoda też nie zawsze sprzyjała. Najwięcej sił i zdrowia zostawiliśmy podczas Bike Maratonu w Wałbrzychu, gdzie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w ... Read More »