Aktualności

Zapisy do VI edycji ligi piłki halowej Company Futsal League sezon 2018/2019

Mamy przyjemność poinformować, iż od września 2018 roku rusza VI sezon Ligii halowej piłki nożnej – Company Futsal League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 7 września 2018 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org lub liga.futsalu.cfl@gmail.com W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w Lotto Ekstraklasie, I, II, III lidze ogólnopolskiej, Centralnej Lidze Juniorów, Ekstraklasie Futsalu i ... Read More »

Sprawozdanie z XXII kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

Wczorajsze spotkania kończyły trzeci już sezon ligi futsalu Company Futsal League. Przed rozpoczęciem meczy znany był mistrz sezonu 2015/2016, którym zostali zawodnicy drużyny BAD BOYS. Natomiast walka o pozostałe dwa miejsca medalowe toczyła się do samego końca. Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami FEBYS MONTERY i MASACRA rozpoczęło się niekorzystnie dla gospodarzy, którzy po pięciu minutach przegrywali już 0:3. Tuż po przerwie ... Read More »

Sprawozdanie z XXI kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

W dniu dzisiejszym odbyła się przedostatnia kolejka ligi futsalu Company Futsal League. Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami FC PROMIL i HL DISPLA było zarazem meczem kolejki. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Na początku drugiej części meczu goście w ciągu dwóch minut strzelili dwie bramki. Niedługo po tym padło wyrównanie. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnich pięciu minutach, kiedy HL DISPLAY strzelił pięć ... Read More »

Sprawozdanie z XX kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

Powoli zbliżamy się do końca rozgrywek ligi futsalu Company Futsal League. Układ w tabeli przed tą kolejką był bardzo interesujący, gdyż aż pięć zespołów liczy się w walce o tytuł mistrzowski. Kolejkę rozpoczęliśmy spotkaniem drużyn FC AMELINIUM i FEBYS MONTERY. Pierwsza połowa zaczęła się bardzo ciekawie. Najpierw w czwartej minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, a po niespełna minucie padło wyrównanie. ... Read More »

Sprawozdanie z XIX kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

Pierwszym spotkaniem 19 kolejki był mecz drużyn FC AMELINIUM i HL DISPLAY. Zarówno dla jednej jak i drugiej ekipy liczyło się tylko zwycięstwo, które to przybliżyłoby triumfatorów do podium. Przez długi czas na tablicy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Dopiero w 17 minucie goście wyszli na prowadzenie, ale tuż przed przerwą FC AMELINIUM wyrównało. Druga połowa podobnie jak i pierwsza była ... Read More »

Sprawozdanie z XVIII kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

Pierwszym spotkaniem 18 kolejki był mecz drużyn HL DISPLAY i dotychczasowych liderów BAD BOYS. Już w pierwszej minucie goście celnym trafieniem objęli prowadzenie, a po pierwszej połowie wygrywali 3:1. W drugiej części spotkania obie drużyny strzeliły po trzy bramki. Ostateczny wynik spotkania to HL DISPLAY 4:7 BAD BOYS. W kolejnym spotkaniu zawodnicy FC GLADIATOR HUTA ŁABĘDY grali z FEBYS MONTERY. ... Read More »

Sprawozdanie z XVII kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

Spotkania siedemnastej kolejki rozpoczął mecz pomiędzy FC GLADIATOR HUTA ŁABĘDY, a zawodnikami BAD BOYS. Przez długi czas na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Pierwsza bramka padła dopiero w 15 minucie dla „Gladiatorów”, którzy po pierwszej połowie prowadzili 1:0. W drugiej części spotkania lider tabeli zabrał się za odrabianie strat. Najpierw w 24 minucie wyrównał, a później w 33 minucie wyjść na ... Read More »

Sprawozdanie z XVI kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

W dniu dzisiejszym, jako pierwsi swoje spotkania rozgrywali zawodnicy drużyn FC RENTA i FC GLADIATOR HUTA ŁABĘDY. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy gości, ale to FC RENTA prowadziła po pierwszej połowie 3:1. To jednak nie zraziło zawodników gości, którzy na początku drugiej połowy strzelili bramkę kontaktową. Natomiast w 25 minucie doprowadzili do wyrównania, a cztery minuty później wyszli na prowadzenie, ... Read More »

Sprawozdanie z XV kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

W pierwszym spotkaniu doszło do rywalizacji między drużyną FC PROMIL i MASACRA. Pierwszą bramkę zdobyła zawodnik gospodarzy w 7 minucie na listę strzelców wpisał się Rafał Kubicki. Tuż przed przerwą FC PROMIL podwyższył wynik na 2:0. W drugiej połowie oba zespoły zanotowały po jednej bramce. Ostateczny wynik spotkania to FC PROMIL 3:1 MASACRA. W kolejnym spotkaniu zawodnicy BAD BOYS grali ... Read More »

Sprawozdanie z XIV kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

W pierwszym pojedynku doszło do starcia między zespołem MASACRA i HL DISPLAY.  Jako pierwsi wynik otworzyli zawodnicy HL DISPLAY, którzy po pierwszej połowie prowadzili 5:2. W drugiej cześci spotkania MASACRA nie mogła poradzić sobie z obroną gości i zdołała zdobyć jedną bramkę. Ostateczny wynik spotkania to MASACRA 3:7 HL DISPLAY. W kolejnym spotkaniu zawodnicy FC RENTA grali z dryużyną FEBYS ... Read More »