Aktualności

Sprawozdanie z zakończenia ligi – XXX kolejki Company Futsal League

W dniu 13-05-2018 zakończyliśmy sezon 2017/2018 ligi futsalu Company Futsal League. Przedstawiamy wyniki dzisiejszych spotkań oraz tabelę końcową. Ostatecznie tytuł mistrzowski obroniła ekipa PRYZMAT ZABRZE. Po zaciętej walce na drugim miejscu znalazła się drużyna KOLETKYW FC, a brązowe medale przypadły zawodnikom SOLIDARNOŚĆ OPEL. W trakcie sezony była prowadzona klasyfikacja najlepszego strzelca ligi, którą wygrał Łukasz Grzebieniowski (KOLEKTYW FC). Pozostałe dwa ... Read More »

Sprawozdanie z XXIX kolejki Company Futsal League

W dniu 06-05-2018 rozegrana została dwudziesta dziewiąta kolejka ligi futsalu. Na początek rozegraliśmy spotkanie między ekipami HL DISPLAY i UNIDOM BAD BOYS. Mecz istotny dla obu drużyn, jeśli chodzi o ostateczną pozycję w tabeli i rozstawienie przed losowaniem grup Pucharu Ligi CFL. Pierwsze 10 minut pojedynku to wyrównana walka między obiema drużynami. W 13 minucie Michał Krawczyk otworzył wynik spotkania ... Read More »

Sprawozdanie z XIII kolejki Company Futsal League

Dnia 10-12-2017 rozegraliśmy trzynastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwsze spotkanie to rywalizacja między zespołami HL DISPLAY i FATER Z MODYMI. Wynik spotkania bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie, otworzył Oliwier Łuszcz dając prowadzenie FATROM. Na 2:0 w dziewiątej minucie podwyższył Jacek Obszański. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 7:0 dla gości. Na początku drugiej części meczu bramkę zdobył HL DISPLAY. ... Read More »

Sprawozdanie z XII kolejki Company Futsal League

Dnia 03-12-2017 rozegraliśmy dwunastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwsze starcie pomiędzy ekipami FC PROMIL i HL DISPLAY stało na bardzo dobrym poziomie. Już w 6 minucie Łukasz Grzebieniowski dał prowadzenie gospodarzom, a dwie minuty później Mariusz Moczek doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą FC PROMIL wyszedł na prowadzenie i wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa. Na początku drugiej części meczu ... Read More »

Sprawozdanie z XI kolejki Company Futsal League

Dnia 26-11-2017 rozegraliśmy jedenastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwszy mecz zgodnie z ustaleniami kapitanów z dnia 12 listopada został przeniesiony na inny termin. Drugie starcie między ekipami PRYZMAT ZABRZE i HL DISPLAY był meczem kolejki Przebiegu tej rywalizacji nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu. Kolejna rywalizacja to mecz między FC RENTA i FATER Z MODYMI. ... Read More »

Sprawozdanie z X kolejki Company Futsal League

Dnia 19-11-2017 rozegraliśmy dziesiątą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu już w 1 minucie HL DISPLAY prowadził 1:0, a minutę później Paweł Gnacikowski doprowadził do wyrównania. Później do głosu doszli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali całe spotkanie. Mecz numer dwa również bardzo szybko rozpoczął się od strzelania goli, gdyż w pierwszej minucie prowadzenie dla FRS JUBILO dał Marcin Szeliga. Jak ... Read More »

Sprawozdanie z IX kolejki Company Futsal League

Dnia 12-11-2017 rozegraliśmy dziewiątą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu już w 3 minucie HL DISPLAY prowadził 1:0, a minutę później Łukasz Lewandowski doprowadził do wyrównania. Później do głosu doszli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali całe spotkanie. Mecz numer dwa był popisem strzeleckim Łukasza Grzebieniowskiego, który zdołał strzelić aż 9 bramek, z 12 jakie zdobyli gospodarze. W wyniku tego FC ... Read More »

Sprawozdanie z VIII kolejki Company Futsal League

W dniu 05-11-2017 rozegraliśmy ósmą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu FRS JUBILO wysoko pokonało MONTER-ów. Kolejne spotkania były już bardziej wyrównane. Pojedynek numer dwa między ekipami FATER Z MODYMI i FC PROMIL był niesamowicie zacięty. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, ale FATRY szybko wyrównały i po pierwszej połowie prowadzili 3:2. W drugiej to PROMIL strzelił więcej goli i ... Read More »

Sprawozdanie z VII kolejki Company Futsal League

W dniu 29-10-2017 rozegraliśmy siódmą kolejkę spotkań ligi futsalu. Wszystko zaczęło się od meczu kolejki. Przebiegu tej rywalizacji nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu. Na pewno warto go będzie zobaczyć. Kolejnym spotkaniem było starcie między zespołami KOLEKTYW FC i UNIDOM BAD BOYS. Między tymi ekipami w tabeli był tylko punkt różnicy. Spotkanie było bardzo wyrównane ... Read More »

Sprawozdanie z VI kolejki Company Futsal League

W dniu 22-10-2017 rozegraliśmy szóstą kolejkę spotkań ligi futsalu. Tego nie udało się rozegrać tylko jednego spotkania i w wyniku tego MASACRA otrzymała łatwe trzy punkty. W pierwszym starciu HL DISPLAY pewnie pokonał ekipę FEBYS MONTERY FORTRESS, choć do przerwy widniał wynik 6:1 i teoretycznie wszystko było możliwe. W drugim starciu FC PROMIL zaczął spotkanie z „wysokiego C” strzelając bramkę ... Read More »