Aktualności

Sprawozdanie z XIII kolejki Company Futsal League

Dnia 10-12-2017 rozegraliśmy trzynastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwsze spotkanie to rywalizacja między zespołami HL DISPLAY i FATER Z MODYMI. Wynik spotkania bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie, otworzył Oliwier Łuszcz dając prowadzenie FATROM. Na 2:0 w dziewiątej minucie podwyższył Jacek Obszański. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 7:0 dla gości. Na początku drugiej części meczu bramkę zdobył HL DISPLAY. ... Read More »

Sprawozdanie z XII kolejki Company Futsal League

Dnia 03-12-2017 rozegraliśmy dwunastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwsze starcie pomiędzy ekipami FC PROMIL i HL DISPLAY stało na bardzo dobrym poziomie. Już w 6 minucie Łukasz Grzebieniowski dał prowadzenie gospodarzom, a dwie minuty później Mariusz Moczek doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą FC PROMIL wyszedł na prowadzenie i wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa. Na początku drugiej części meczu ... Read More »

Sprawozdanie z XI kolejki Company Futsal League

Dnia 26-11-2017 rozegraliśmy jedenastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwszy mecz zgodnie z ustaleniami kapitanów z dnia 12 listopada został przeniesiony na inny termin. Drugie starcie między ekipami PRYZMAT ZABRZE i HL DISPLAY był meczem kolejki Przebiegu tej rywalizacji nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu. Kolejna rywalizacja to mecz między FC RENTA i FATER Z MODYMI. ... Read More »

Sprawozdanie z X kolejki Company Futsal League

Dnia 19-11-2017 rozegraliśmy dziesiątą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu już w 1 minucie HL DISPLAY prowadził 1:0, a minutę później Paweł Gnacikowski doprowadził do wyrównania. Później do głosu doszli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali całe spotkanie. Mecz numer dwa również bardzo szybko rozpoczął się od strzelania goli, gdyż w pierwszej minucie prowadzenie dla FRS JUBILO dał Marcin Szeliga. Jak ... Read More »

Sprawozdanie z IX kolejki Company Futsal League

Dnia 12-11-2017 rozegraliśmy dziewiątą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu już w 3 minucie HL DISPLAY prowadził 1:0, a minutę później Łukasz Lewandowski doprowadził do wyrównania. Później do głosu doszli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali całe spotkanie. Mecz numer dwa był popisem strzeleckim Łukasza Grzebieniowskiego, który zdołał strzelić aż 9 bramek, z 12 jakie zdobyli gospodarze. W wyniku tego FC ... Read More »

Sprawozdanie z VIII kolejki Company Futsal League

W dniu 05-11-2017 rozegraliśmy ósmą kolejkę spotkań ligi futsalu. W pierwszym spotkaniu FRS JUBILO wysoko pokonało MONTER-ów. Kolejne spotkania były już bardziej wyrównane. Pojedynek numer dwa między ekipami FATER Z MODYMI i FC PROMIL był niesamowicie zacięty. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, ale FATRY szybko wyrównały i po pierwszej połowie prowadzili 3:2. W drugiej to PROMIL strzelił więcej goli i ... Read More »

Sprawozdanie z VII kolejki Company Futsal League

W dniu 29-10-2017 rozegraliśmy siódmą kolejkę spotkań ligi futsalu. Wszystko zaczęło się od meczu kolejki. Przebiegu tej rywalizacji nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu. Na pewno warto go będzie zobaczyć. Kolejnym spotkaniem było starcie między zespołami KOLEKTYW FC i UNIDOM BAD BOYS. Między tymi ekipami w tabeli był tylko punkt różnicy. Spotkanie było bardzo wyrównane ... Read More »

Sprawozdanie z VI kolejki Company Futsal League

W dniu 22-10-2017 rozegraliśmy szóstą kolejkę spotkań ligi futsalu. Tego nie udało się rozegrać tylko jednego spotkania i w wyniku tego MASACRA otrzymała łatwe trzy punkty. W pierwszym starciu HL DISPLAY pewnie pokonał ekipę FEBYS MONTERY FORTRESS, choć do przerwy widniał wynik 6:1 i teoretycznie wszystko było możliwe. W drugim starciu FC PROMIL zaczął spotkanie z „wysokiego C” strzelając bramkę ... Read More »

Sprawozdanie z V kolejki Company Futsal League

W dniu 08-10-2017 rozegraliśmy piątą kolejkę spotkań ligi futsalu. Tego dnia odbyły się wszystkie zaplanowane spotkania i w każdym było bardzo ciekawie Rywalizacja pomiędzy ekipami HL DISPLAY i FRS JUBILO była bardzo wyrównana, a decydujące bramki padały we ostatnich minutach meczu. Ostatecznie JUBILO wygrało i mogło dopisać pierwsze trzy punkty do swojego konta. Druga rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zespołu SOLIDARNOŚĆ ... Read More »

Sprawozdanie z IV kolejki Company Futsal League

W dniu 01-10-2017 rozegraliśmy czwartą kolejkę spotkań ligi futsalu. Niestety dwa spotkania nie zostały rozegrane. W wyniku tego zarówno MIESZANKA WYBUCHOWA jak i KOLEKTYW FC otrzymały łatwe trzy punkty. Rywalizacja pomiędzy ekipami SOLIDARNOŚĆ OPEL i HL DISPLAY była bardzo wyrównana, a decydujące bramki padały we ostatnich minutach meczu. Ostatecznie gospodarze wygrali i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty. W ... Read More »