Aktualności

Zapisy do Company Volleyball League sezon 2018/2019

Mamy przyjemność poinformować, iż od września 2018 roku rusza IV sezon ligi siatkówki – Company Volleyball League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 15 września 2018 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org lub liga.siatkowki.cvl@gmail.com W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w  rozgrywkach Plus Ligi, Orlen Ligi, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet,  I ligi i II ligi. Wpisowe ... Read More »

Sprawozdanie z turnieju siatkówki o Puchar Prezesa NGK 2018

W dniu 15 kwietnia 2018 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Chorzowska 5 odbył się mieliśmy przyjemność i zaszczyt przeprowadzić turniej siatkówki o Puchar Prezesa NGK Ceramics Polska. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. Do fazy ... Read More »

Sprawozdanie z zakończenia ligi – V kolejki Company Volleyball League

W dniu 18-02-2018 piątą kolejkę ligi siatkówki CFL. Już na początku było wiadome, że każde spotkanie dostarczy ogrom emocji i tal też było. W pierwszym meczu zawodnicy GRAM KIBICUJE POMAGAM, chcąc marzyć o brązowych medalach musieli pokonać ZUS i liczyć na ich potknięcie w kolejnym meczu. Rozpoczęło się od przegranej pierwszej partii. Drugą udało się wygrać do 16, ale w ... Read More »

Sprawozdanie z IV kolejki Company Volleyball League

W dniu 21-01-2018 czwartą kolejkę ligi siatkówki CFL. W pierwszej rywalizacji zawodnicy ENDORFIN NEWTECH podejmowali ekipę FURIA.  Od samego początku gospodarze dyktowali warunki spotkania. Niemniej jednak w pierwszych dwóch setach rywale próbowali nawiązać walkę, co się jednak nie udawało.  Ostatecznie gospodarze wygrali 3:0 W drugiej rywalizacji zespół STAFF TEAM grał z zawodnikami drużyny GRAM KIBICUJĘ POMAGAM. Pierwsza partia po zaciętej ... Read More »

Sprawozdanie z III kolejki Company Volleyball League

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy trzecią kolejkę ligi siatkówki CFL. W pierwszej rywalizacji zawodnicy ZUS rozpoczęli swój mecz z GRAM KIBICUJĘ POMAGAM od przegranego seta. W drugim walka o zwycięstwo trwało do samego końca i tutaj lepsi byli zawodnicy ZUS. Ostatnia partia również padła łupem gospodarzy. Dzięki temu wygrali całe spotkanie 2:1. W drugiej rywalizacji zespół GRAM KIBICUJĘ POMAGAM pewnie w ... Read More »

Sprawozdanie z II kolejki Company Volleyball League

W dniu 26-11-2017 rozegraliśmy drugą kolejkę ligi siatkówki Company Volleyball League. W pierwszej rywalizacji zawodnicy ENDORFINA NEWTECH rozpoczęli swój mecz z STAFF TEAM od przegranego seta. To jednak było jeszcze większym motywatorem dla nich gdyż kolejne dwie partie padły ich łupem. W drugiej rywalizacji dotychczasowy lider tabeli GRAM KIBICUJĘ POMAGAM bardzo źle zaczął spotkanie od łatwej porażki w pierwszym secie. ... Read More »

Sprawozdanie z I kolejki Company Volleyball League

W dniu 29-10-2017 wystartował trzeci sezon Company Volleyball League. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: STAFF TEAM, GRAM KIBICUJĘ POMAGAM, ENDORFINA NEWTECH, FURIA oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego ZUS. W pierwszej rywalizacji zawodnicy GRAM KIBICUJE POMAGAM rozpoczęli swój udział od mocnego uderzenia i wygrali swój mecz 3:0. Kolejny mecz do starcie mistrzów sezonu 2016/2017, czyli zespołu ZUS z ekipą ENDORFINA NEWTECH. ... Read More »

Zapisy do Company Volleyball League sezon 2017/2018

Mamy przyjemność poinformować, iż od października 2017 roku rusza III sezon ligi siatkówki – Company Volleyball League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 15 września 2017 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w  rozgrywkach Plus Ligi, Orlen Ligi, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet,  I ligi i II ... Read More »

Sprawozdanie z turnieju siatkówki o Puchar Prezesa NGK 2017

W dniu 2 kwietnia 2017 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Chorzowska 5 odbył się mieliśmy przyjemność i zaszczyt przeprowadzić turniej siatkówki o Puchar Prezesa NGK Ceramics Polska. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. W pierwszej ... Read More »

Sprawozdanie z IX i X kolejki Company Volleyball League

W dniu 19 lutego odbyła się ostatnia kolejka drugiego sezonu ligi siatkówki Company Volleyball League. Losy tytułu mistrzowskiego ważyły się do samego końca podobnie jak pozostałe pozycje na podium.  W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły JARZYNKA NA CIEPŁO oraz STAFF TEAM. Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. W pewnym momencie zespół gości odskoczył na kilka punktów przewagi, ... Read More »