Aktualności

Sprawozdanie z III kolejki Company Volleyball League

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy trzecią kolejkę ligi siatkówki CFL. W pierwszej rywalizacji zawodnicy ZUS rozpoczęli swój mecz z GRAM KIBICUJĘ POMAGAM od przegranego seta. W drugim walka o zwycięstwo trwało do samego końca i tutaj lepsi byli zawodnicy ZUS. Ostatnia partia również padła łupem gospodarzy. Dzięki temu wygrali całe spotkanie 2:1. W drugiej rywalizacji zespół GRAM KIBICUJĘ POMAGAM pewnie w ... Read More »

Sprawozdanie z II kolejki Company Volleyball League

W dniu 26-11-2017 rozegraliśmy drugą kolejkę ligi siatkówki Company Volleyball League. W pierwszej rywalizacji zawodnicy ENDORFINA NEWTECH rozpoczęli swój mecz z STAFF TEAM od przegranego seta. To jednak było jeszcze większym motywatorem dla nich gdyż kolejne dwie partie padły ich łupem. W drugiej rywalizacji dotychczasowy lider tabeli GRAM KIBICUJĘ POMAGAM bardzo źle zaczął spotkanie od łatwej porażki w pierwszym secie. ... Read More »

Sprawozdanie z I kolejki Company Volleyball League

W dniu 29-10-2017 wystartował trzeci sezon Company Volleyball League. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: STAFF TEAM, GRAM KIBICUJĘ POMAGAM, ENDORFINA NEWTECH, FURIA oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego ZUS. W pierwszej rywalizacji zawodnicy GRAM KIBICUJE POMAGAM rozpoczęli swój udział od mocnego uderzenia i wygrali swój mecz 3:0. Kolejny mecz do starcie mistrzów sezonu 2016/2017, czyli zespołu ZUS z ekipą ENDORFINA NEWTECH. ... Read More »

Zapisy do Company Volleyball League sezon 2017/2018

Mamy przyjemność poinformować, iż od października 2017 roku rusza III sezon ligi siatkówki – Company Volleyball League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 15 września 2017 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w  rozgrywkach Plus Ligi, Orlen Ligi, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet,  I ligi i II ... Read More »

Sprawozdanie z turnieju siatkówki o Puchar Prezesa NGK 2017

W dniu 2 kwietnia 2017 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Chorzowska 5 odbył się mieliśmy przyjemność i zaszczyt przeprowadzić turniej siatkówki o Puchar Prezesa NGK Ceramics Polska. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. W pierwszej ... Read More »

Sprawozdanie z IX i X kolejki Company Volleyball League

W dniu 19 lutego odbyła się ostatnia kolejka drugiego sezonu ligi siatkówki Company Volleyball League. Losy tytułu mistrzowskiego ważyły się do samego końca podobnie jak pozostałe pozycje na podium.  W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły JARZYNKA NA CIEPŁO oraz STAFF TEAM. Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. W pewnym momencie zespół gości odskoczył na kilka punktów przewagi, ... Read More »

Sprawozdanie z VII i VIII kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły ZUS i JARZYNKA NA CIEPŁO. Był to ważny pojedynek dla obu ekip, gdyż jego wynik mógł zdecydować o tym, kto wysunie się na prowadzenie w tabeli i będzie bliżej tytułu mistrzowskiego. W pierwszej partii ZUS zaczął z wysokiego poziomu i prowadził 10:4. To jednak nie zraziło rywali, którzy po ostrej pogoni ... Read More »

Sprawozdanie z V kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu tego dnia z powodu kłopotów kadrowych zespół PETARDA oddał mecz walkowerem i tym samym JARZYNKA NA CIEPŁO łatwo zdobyła trzy punkty. Kolejne spotkanie to mecz o ważne punktu pomiędzy zespołami STAFF TEAM i ZUS. Pierwsza partia była bardzo wyrównana. W pewnym momencie ZUS odskoczył na pięć punktów, ale STAFF szybko zniwelował przewagę do jednego oczka. Ostatecznie końcówka ... Read More »

Sprawozdanie z IV kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu drużyna STAFF TEAM miała za rywala zespół JARZYNKA NA CIEPŁO. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Na początku pierwszej partii gospodarze wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, dzięki której wygrali pierwszego seta do 20. W drugim secie żadna z drużyn nie umiała odskoczyć na więcej niż dwa punkty. Ostatecznie partia ta rozstrzygnęła się na korzyść zespołu JARZYNKA NA ... Read More »

Sprawozdanie z III kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu drużyna ZUS miała za rywala zespół JARZYNKA NA CIEPŁO. Od samego początku goście zawiesili zeszłorocznym mistrzom wysoko poprzeczkę. Pierwsza partia toczyła się pod kontrolą zawodników JARZYNKA NA CIEPŁO, którą wygrali. W drugiej goście znowu odjechali swoim rywalom, ale tym razem ZUS zdołał dogonić wynik, a w końcówce przechylić go na swoją korzyść. Trzecia partia była również bardzo ... Read More »