Sprawozdanie z I kolejki Company Volleyball League

W dniu 29-10-2017 wystartował trzeci sezon Company Volleyball League. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: STAFF TEAM, GRAM KIBICUJĘ POMAGAM, ENDORFINA NEWTECH, FURIA oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego ZUS.

W pierwszej rywalizacji zawodnicy GRAM KIBICUJE POMAGAM rozpoczęli swój udział od mocnego uderzenia i wygrali swój mecz 3:0.

Kolejny mecz do starcie mistrzów sezonu 2016/2017, czyli zespołu ZUS z ekipą ENDORFINA NEWTECH. Pierwszy i drugi set padł łupem gości, ale mimo to gospodarze się nie poddali i trzeciego wygrali do 22. Dzięki temu wywalczyli jeden punkt.

Kolejna rywalizacja między GKM, a ENDORFINĄ była niesamowicie emocjonująca, ale to goście ostatecznie wygrali 2:1.

Mecz, który zamykał kolejkę w dniu dzisiejszym był decydującym odnośnie tego, kto po spotkaniach tej niedzieli będzie liderem tabeli. Ostatecznie STAFF TEAM pokonał 2:1 zespół ZUS.

Taki obrót spraw spowodował, iż na pierwszym miejscu po dzisiejszych spotkaniach jest drużyna GRAM KIBICUJĘ POMAGAM. Wiemy też jedno, że ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie i rywalizacja będzie naprawdę niesamowicie wyrównana. Następna kolejka odbędzie się 26 listopada.

Galeria zdjęć