Sprawozdanie z II kolejki Company Futsal League

cfl_2016_55

W dniu 25 września rozegrana została druga kolejka ligi futsalu CFL. Jako pierwsi swój pojedynek rozpoczęły ekipy HL DISPLAY oraz KOLEKTYW FC. Mecz ten był jednocześnie spotkaniem kolejki. Pierwsi bramkę zdobyli goście, którzy już w 23 sekundzie wyszli na prowadzenie. Zawodnicy HL DISPLAY raz po raz przypuszczali ataki na bramkę rywali, co w 16 minucie zaowocowało celnym trafieniem i wyrównaniem stanu meczu. W ostatniej minucie pierwszej połowy najpierw na 2:1 dla zespołu KOLEKTYW FC podwyższył Grzegorz Dziuba, by w kilkanaście sekund później znowu na tablicy widniał remis dzięki celnemu trafieniu Adriana Szypulskiego. W drugiej połowie oba zespoły miały wiele okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie zarówno goście jak i gospodarze zaliczyli tylko po jednym celnym trafieniu.

Ostateczny wynik spotkania to HL DISPLAY 3:3 KOLEKTYW FC.

cfl_2016_61

Drugi pojedynek to mecz pomiędzy zawodnikami drużyn PRYZMAT ZABRZE i BAD BOYS. Spotkanie od samego początku było rozgrywane na wysokim poziomie. Pierwsi na prowadzenie po bramce Piotra Chmurczyka wyszli zeszłoroczni mistrzowie tj. BAD BOYS. Trzy minuty później było już 2:0 i w tym momencie PRYZMAT ZABRZE przypuścił ataki na bramkę gości. W efekcie tego w ciągu 8 minut nie tylko wyrównali, ale i wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie BAD BOYS nie zwalniało tempa i w ciągu 60 sekund strzeliło dwie bramki i wyszło na prowadzenie. Od tego momentu aż do 39 minuty meczu gole zdobywali tylko zawodnicy drużyny PRZYMAT ZABRZE. Uzyskali w ten sposób pięciobramkową przewagę, której nie oddali już do końca.

Ostateczny wynik spotkania to PRYZMAT ZABRZE 9:6 BAD BOYS.

cfl_2016_187

W trzecim meczu tego dnia doszło do rywalizacji między FC PROMIL i SOLIDARNOŚĆ OPEL. Początek meczu ułożył się dal zawodników FC PROMIL bardzo dobrze. Byli stroną dominującą i w wyniku tego po dwóch celnych trafieniach Daniela Orła prowadzili 2:1. Jeszcze w pierwszej połowie OPEL wyrównał stan meczu, a w 18 minucie wyszedł na prowadzenie po celnym trafieniu Seweryna Zalewskiego. Druga połowa była bardzo wyrównana i ostateczne rozstrzygnięcia zapadły w ostatnich dwóch minutach, gdzie OPEL powiększając prowadzenie do 3 bramek wygrał mecz.

Ostateczny wynik spotkania to FC PROMIL 2:5 SOLIDARNOŚĆ OPEL.

cfl_2016_87

Następny pojedynek pomiędzy FUTSAL GANG i FEBYS MONTERY FORTRESS obfitował w wiele ciekawych sytuacji. Zaczęło się od szybkiego prowadzenie MONTER-ów, a po trzech minutach już był remis. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla zawodników FUTSAL GANG. W drugiej części spotkania przez długi czas mecz był bardzo wyrównany. Dopiero w 34 minucie po bramce Rafała Palki MONTERY wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca pojedynku.

Ostateczny wynik spotkania to FUTSAL GANG 4:6 FEBYS MONTERY FORTRESS.

cfl_2016_118

W przedostatnim meczu tego dnia MASACRA grała z dotychczasowym lider po pierwszej serii spotkań tj. FC AMELINIUM. Już w pierwszej minucie po bramce Sławomira Panasiuka goście wyszli na prowadzenie. Od tego momentu drużyną, która dominowała na boisku był zespół MASACRA. Na dodatek fantastyczną skutecznością i formą dysponował Mariusz Pęciak, który tego dnia zaaplikował aż 5 bramek.

Ostateczny wynik spotkania to MASACRA 7:2 FC AMELINIUM.

cfl_2016_132

W ostatnim starciu tego dnia FRS JUBILO grało z zawodnikami FATER Z MODYMI. Początek spotkania zapowiadał wysoką wygraną gospodarzy, którzy w ciągu 5 minut zdobyli trzy bramki. Na szczęście goście poukładali swoje szyki obronne i próbowali kontrować rywali. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 5:0 dla FRS JUBILO. W drugiej części oba zespołu zdobyły po jednej bramce.

Ostateczny wynik spotkania to FRS JUBILO 6:1 FATER Z MODYMI.

cfl_2016_161

Po drugiej serii spotkań w tabeli prowadzi PRYZMAT ZABRZE, a na fotelu lidera króla strzelców jest Daniel Rakowiecki (PRYZMAT ZABRZE) z 8 celnymi trafieniami. W spotkaniach strzelono łącznie 54 bramki i pokazano 4 żółte i 4 czerwone kartki.