Sprawozdanie z III kolejki Company Volleyball League

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy trzecią kolejkę ligi siatkówki CFL.

W pierwszej rywalizacji zawodnicy ZUS rozpoczęli swój mecz z GRAM KIBICUJĘ POMAGAM od przegranego seta. W drugim walka o zwycięstwo trwało do samego końca i tutaj lepsi byli zawodnicy ZUS. Ostatnia partia również padła łupem gospodarzy. Dzięki temu wygrali całe spotkanie 2:1.

W drugiej rywalizacji zespół GRAM KIBICUJĘ POMAGAM pewnie w trzech setach wygrał starcie z drużyną FURIA. Kolejny trzeci mecz między zespołami ZUS i ENDORFINA NEWTECH był rywalizacją o fotel lidera. Pierwsza partia padła łupem gospodarzy, ale w dwóch następnych górą była już drużynę ENDORFINY I wygrała spotkanie 2:1.

W ostatniej rywalizacji STAFF TEAM grał z zawodnikami zespołu FURIA.  Wszystkie trzy sety padły łupem gospodarzy i niestety rywale musieli uznać ich wyższość.

Po trzech kolejkach w fotelu lidera zasiada drużyna ENDORFINA NEWTECH. Na drugim pozostał ZUS a na trzecim znajduje się ekipa STAFF TEAM.

Następna kolejka odbędzie się 21 stycznia 2018.