Sprawozdanie z IV kolejki Company Futsal League

W dniu 01-10-2017 rozegraliśmy czwartą kolejkę spotkań ligi futsalu. Niestety dwa spotkania nie zostały rozegrane. W wyniku tego zarówno MIESZANKA WYBUCHOWA jak i KOLEKTYW FC otrzymały łatwe trzy punkty.

Rywalizacja pomiędzy ekipami SOLIDARNOŚĆ OPEL i HL DISPLAY była bardzo wyrównana, a decydujące bramki padały we ostatnich minutach meczu. Ostatecznie gospodarze wygrali i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty.

W meczu numer trzy FUTSAL GANG ostro rozpoczął rywalizację i po ośmiu minutach prowadził 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, a w drugiej więcej bramek strzelił zespół FATER Z MODYMI i to oni ostatecznie odnieśli kolejne zwycięstwo.

Przebiegu rywalizacji w „MECZU KOLEJKI” nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu, który niebawem będzie dostępny.

Bardzo ciekawa była rywalizacja w meczu numer 5 i 6. Najpierw FC RENTA podejmowała DECATHLON CAR GLIWICE. Tutaj do samego końca toczyła się walka o zwycięstwo. Ostatecznie to DECATHLON mógł się cieszyć z zwycięstwa i kolejnych 3 punktów.

Pojedynek między ekipami FC AMELINIUM i MASACRA był również bardzo wyrównany. Po pierwszej połowie to MASACRA prowadziła 2:0, ale rywale pokazali że potrafią walczyć do końca i ostatecznie to AMELINIUM odniosło zwycięstwo.

Po czwartej kolejce w fotelu lidera zasiada zespół PRYZMAT ZABRZE. Na czele klasyfikacji króla strzelców stoi Daniel Rakowiecki (PRYZMAT ZABRZE) z 15 celnymi trafieniami. W sumie tego dnia padło 48 bramek i pokazano 5 żółtych kartek.