Sprawozdanie z V kolejki Company Futsal League

W dniu 08-10-2017 rozegraliśmy piątą kolejkę spotkań ligi futsalu. Tego dnia odbyły się wszystkie zaplanowane spotkania i w każdym było bardzo ciekawie

Rywalizacja pomiędzy ekipami HL DISPLAY i FRS JUBILO była bardzo wyrównana, a decydujące bramki padały we ostatnich minutach meczu. Ostatecznie JUBILO wygrało i mogło dopisać pierwsze trzy punkty do swojego konta.

Druga rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zespołu SOLIDARNOŚĆ OPEL, pomimo iż po pierwszej połowie prowadzili tylko 1:0. Niestety brak zmian w ekipie MONTERÓW dał znać o sobie w drugiej części rywalizacji.

W meczu numer trzy FC PROMIL już w 1 minucie otworzył wynik, a po pierwszej połowie prowadził 4:1. W drugiej FC RENTA goniła wynik, ale stać ją było tylko na jedną bramkę. Ostatecznie FC PROMIL wygrał swój drugi mecz.

Rywalizacja numer cztery i pięć to również bardzo wyrównane starcia. W pierwszym z nich FC AMELINIUM odniosła czwartą wygraną w sezonie. Z kolei FUTSAL GANG po imponującej pierwszej połowie pokonał ekipę MASACR-y

Przebiegu rywalizacji w „MECZU KOLEJKI” nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu, który niebawem będzie dostępny. Na pewno warto go będzie zobaczyć.

Po piątej kolejce w fotelu lidera zasiada zespół SOLIDARNOŚĆ OPEL. Na czele klasyfikacji króla strzelców stoi Daniel Rakowiecki (PRYZMAT ZABRZE) z 15 celnymi trafieniami. W sumie tego dnia padło 57 bramek i pokazano 2 żółte i jedną czerwoną kartkę.