Sprawozdanie z XIII kolejki Company Futsal League

Dnia 10-12-2017 rozegraliśmy trzynastą kolejkę spotkań ligi futsalu. Pierwsze spotkanie to rywalizacja między zespołami HL DISPLAY i FATER Z MODYMI. Wynik spotkania bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie, otworzył Oliwier Łuszcz dając prowadzenie FATROM. Na 2:0 w dziewiątej minucie podwyższył Jacek Obszański. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 7:0 dla gości. Na początku drugiej części meczu bramkę zdobył HL DISPLAY. Mimo chęci gospodarzy przewaga wypracowana w pierwszej połowie była zbyt duża i FATER Z MODYMI pewnie wygrał spotkanie.

Kolejny mecz między ekipami UNIDOM BAD BOYS oraz FC PROMIL był bardzo wyrównanym pojedynkiem. Również i w tym spotkaniu pierwszy gol padł w pierwszej minucie, a jego strzelcem był Łukasz Grzebieniowski. Chwilę później goście podwyższyli na 2:0. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła dopiero w 12 minucie. Wynikiem 4:3 dla FC PROMIL zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części meczu nadal nikt nie odpuszczał, a w pierwszej akcji bramka Sebastiana Furmana dała remis gospodarzom. Na minutę przed końcem rywalizacji to UNIDOM BAD BOYS prowadził jedną bramką, ale ten wynik się nie utrzymał i gol Łukasza Grzebieniowskiego spowodował, iż zespoły podzieliły się punktami.

Rywalizacja numer trzy między FRS JUBILO i FC RENTA rozpoczęła się od prowadzenia dla JUBILO. Pewna gra w obronie dała im prowadzenie po pierwszej połowie, które dowieźli już do końca meczu.

Starcie między MIESZANKĄ WYBUCHOWĄ i FC AMELINIUM rozpoczęło się od prowadzenia gości dzięki bramce Michała Jarzynki. W pierwszej połowie na listę strzelców gości wpisali się również Sławomir Panasiuk i Rafał Opach. Dla gospodarzy w tej części meczu strzelali Rafa ł Lewandowski i Łukasz Lewandowski. W drugiej połowie bramki padały tylko dla FC AMELINIUM i to oni wygrali całe starcie.

Przebiegu rywalizacji miedzy PRYZMAT ZABRZE i KOLEKTYW FC nie chcemy zdradzać. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmu. Tego dnia swoje spotkania wygrały również zespoły: MASACRA i SOLIDARNOŚĆ OPEL.

Po trzynastej kolejce w fotelu lidera zasiada PRYZMAT ZABRZE. Na drugim miejsce jest ekipa KOLEKTYW FC. Natomiast SOLIDARNOŚĆ OPEL, zajmuje miejsce trzecie. W klasyfikacji króla strzelców delikatne zmiany. Na jej czele stoi Łukasz Grzebieniowski (FC PROMIL) z 31 bramkami, na drugie miejsce wskoczył Daniel Warchałowski (FRS JUBILO) mając 26 goli. Natomiast na trzecim znajduje się Daniel Rakowiecki (PRYZMAT ZABRZE) z 25 celnymi trafieniami. W sumie tego dnia padły 63 bramki i pokazano 6 żółtych kartek. Następna kolejka odbędzie się w dniu 17 grudnia.

Galeria zdjęć

Wyniki

Film