Sprawozdanie z XIII kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

CFL_2015_XIII_KOLEJKA

W pierwszym pojedynku doszło do starcia między zespołem HL DISPLAY i FEBYS MONTERY. Jako pierwsi wynik otworzyli zawodnicy HL DISPLAY, którzy po pierwszej połowie prowadzili 5:2. W drugiej cześci spotkania przebudzili się zawodnicy gości i szybko doprowadzili do remisu. Ostatnie zdanie należało jednak do gospodarzy, którzy wykorzystali karnego.  Ostateczny wynik spotkania to HL DISPLAY 6:5 FEBYS MONTERY.

CFLII_0883

W kolejnym spotkaniu zawodnicy BAD BOYS grali z zespołem PINKI. Przez pierwsze dwanaście minut na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Jako pierwszy na listę strzelów wpisał się zawodnik gospodarzy, a po pierwszej połowie było 3:0 dla wicelidera tabeli. W drugiej połowie zespół PINKI opadł z sił i w końcowym efekcie bramki strzelali już tylko gospodarze. Ostateczny wynik spotkania BAD BOYS 12:0 PINKI.

CFLII_0899

W trzecim spotkaniu doszło do starcia zespołu FATER Z MODYMI z drużyną MASACRA. Tempo spotkania stało na bardzo wysokim poziomie, a po pierwszej połowie Gospodarze przegrywali 1:2. W drugiej części lider po 12 kolejkach zabrał się za odrabianie strat, ale niestety nie przynosiło to efektu bramkowego.

Ostateczny wynik spotkania FATER Z MODYMI 1:4 MASACRA.

CFLII_0911

W przedostatnim meczu zespół FUTSAL GANG podejmował FC PROMIL. Początek spotkania był bardzo wyrównany, ale później na boisku dominowali zawodnicy FC PROMIL, którzy po pierwszej połowie prowadzili 5:0. W drugiej FUTSAL GANG starał się dogonić rywali, ale tego dnia obrona gości spisywała się bardzo dobrze.

Ostateczny wynik spotkania FUTSAL GANG 2:10 FC PROMIL

CFLII_0922

Ostatni mecz tego dnia to spotkanie między drużynami FC RENTA i FC AMELINIUM. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Zawodnicy FC RENTA w 27 minucie wyszli na prowadzenie. Niedługo się z niego cieszyli, gdyż 2 minuty później padło wyrównanie. Natomiast w 31 minucie goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania. Ostateczny wynik spotkania FC RENTA 3:5 FC AMELINIUM.

CFLII_0940

W spotkaniach padło 48 bramek i pokazano sześć żółtych kartek. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Jacek Szypulski (HL DISPLAY) z 31 bramkami za jego plecami są  Artur Łopatka (FEBYS MONTERY) z 30 celnymi trafieniami, i Mariusz Krupiński (FATER Z MODYMI) z 24 golami. Fotel lidera po 13 kolejkach zajmuje zespół BAD BOYS.