Sprawozdanie z XXII kolejki Company Futsal League w halowej piłce nożnej

CFL_2015_XXII_KOLEJKA

Wczorajsze spotkania kończyły trzeci już sezon ligi futsalu Company Futsal League. Przed rozpoczęciem meczy znany był mistrz sezonu 2015/2016, którym zostali zawodnicy drużyny BAD BOYS. Natomiast walka o pozostałe dwa miejsca medalowe toczyła się do samego końca.

Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami FEBYS MONTERY i MASACRA rozpoczęło się niekorzystnie dla gospodarzy, którzy po pięciu minutach przegrywali już 0:3. Tuż po przerwie MONTERY strzeliły bramkę, ale była to jedna z nielicznych okazji, jaką mieli zawodnicy tej drużyny.

Ostateczny wynik spotkania to FEBYS MONTERY 2:13 MASACRA.

CFLII_1369

Kolejny mecz pomiędzy FC RENTA i FC PROMIL był decydujący, jeżeli chodzi o układ w tabeli w czołowej „trójce”. Pierwsi bramkę strzelili już w pierwszej minucie gospodarze, a w niespełna dwie minuty później FC PROMIL wyrównał. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem zawodników FC RENTA. Przegrana w tym meczu powodował, iż FC PROMIL traciłby jakiekolwiek szanse na podium. Do 39 minuty na tablicy widniał wynik niekorzystny dla gości, ale właśnie w tym momencie to FC PROMIL włączył „szósty bieg” by dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania wygrać pojedynek. Tym samym zawodnicy FC PROMIL musieli czekać na wynik trzeciego spotkania tego dnia.

Ostateczny wynik spotkania FC RENTA 4:7 FC PROMIL.

CFLII_1380

Trzeci pojedynek tego dnia to mecz pomiędzy zespołami FEBYS MONTERY  i FATER Z MODYMI. Mecz o tyle istotny, iż FATRY mogły poprzez remis lub porażę wypaść poza pierwszą trójkę. Gospodarze dzielnie podjęli walkę w pierwszej połowie, ale w drugiej brakło już sił.

Ostateczny wynik spotkania FEBYS MONTERY 4:17 FATER Z MODYMI.

CFLII_1389

W czwartym starciu tego dnia HL DISPLAY podejmował drużynę FC RENTA. Był to jednocześnie mecz kolejki tego dnia, który nie zawiódł kibiców jeżeli chodzi o sportową walkę i poziom gry. Pierwsi bramkę strzelili zawodnicy HL DISPLAY, ale później w pierwszej połowie bramki strzelali już tyko gracze ekipy FC RENTA. W drugiej połowie gospodarze wyszli bardzo zmotywowani na boisko, co zaowocowało czteroma bramkami i prowadzeniem w spotkaniu, którego już nie oddali do końca.

Ostateczny wynik spotkania HL DISPLAY 5:4 FC RENTA.

CFLII_1398

Kolejne spotkanie się nie odbyło, a na konto BAD BOYS-ów powędrowały trzy punkty. Piąta rywalizacja tego dnia to mecz pomiędzy zespołami FUTSAL GANG i FC AMELINIUM. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 3:1 dla gospodarzy co było pewnego rodzaju spora niespodzianką. W drugiej obie ekipy dołożyły po jednym celnym trafieniu.

Ostateczny wynik spotkania FUTSAL GANG 4:3 FC AMELINIUM.

CFLII_1403

W ostatnim spotkaniu zawodnicy MASACR-y w związku z walkowerem zespołu PINKI otrzymali 3 punkty. W spotkaniach strzelono 65 bramek i pokazano dwie żółte kartki.

Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna BAD BOYS. Na drugim miejscu sklasyfikowano ekipę FATER Z MODYMI, a na najniższym stopniu stanęli zawodnicy HL DIPSLAY. Ostatnim wyróżnieniem drużynowym był Puchar Fair Play, jaki powędrował do HL DISPLAY. W trakcie sezonu była prowadzona klasyfikacja króla strzelców i tutaj pierwsze miejsce z 45 bramkami zajął Mariusz Krupiński (FATER Z MODYMI). Ostatnie dwa wyróżnienia przyznawały drużyny poprzez oddanie swoich głosów. W ten sposób najlepszym bramkarzem został Michał Żuchnicki (FATER Z MODYMI), a statuetka MVP powędrowała do Oliwiera Łuszcza (FATER Z MODYMI).

Wszystkim drużynom dziękujemy za cały sezon pełen wielu emocji i ciekawych spotkań, a zwycięzcom gratulujemy sukcesów. Początek nowego czwartego sezonu już za niespełna pięć miesięcy. Szczegóły odnośnie zapisów pojawią się już wkrótce.