Udana końcówka sezonu FeByS Bike Team

W minioną sobotę na starcie ostatniej górskiej odsłony Bike Atelier Maraton pojawili się: Dominik, Kasia i Mateusz, którzy walczyli o klasyfikację generalną. Drużynę uzupełnili Marek i Damian. Krzysiek tradycyjnie wystartował w roli opiekuna Dominika. Skład miał jeszcze uzupełnić Adam, którego tym razem pokonała choroba.

Dominik pilotowany przez tatę walczył o utrzymanie III miejsca w klasyfikacji generalnej. Przyjeżdżając na III miejscu obronił swoją pozycję w klasyfikacji generalnej!!!

Kasia końcówkę sezonu ma wyjątkowo udaną. W Ustroniu stanęła na I miejscu w swojej kategorii wiekowej i na II stopniu podium w klasyfikacji open. Ostatecznie Kasia po finiszu w końcówce zawodów wygrała klasyfikację generalna w swojej kategorii wiekowej i zajęła V miejsce open!!!

Marek i Mateusz dotarli do mety, ale obaj zaliczyli na trasie po solidnym upadku.

Adam pomimo absencji zajął 19/162 miejsce w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej i 61/489 miejsce w klasyfikacji open.

Mateusz ostatecznie zajął 21/161 miejsce w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej i 136/993 miejsce w klasyfikacji open.

W niedzielę Viki, Kasia i Olek wystartowali w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w Kolarstwie Górskim.

Kasia podobnie jak dzień wcześniej nie dała szans rywalką zajmując I miejsce. Viki i Olek ukończyli zawody na III stopniu podium.