Zapisy do Company Volleyball League sezon 2017/2018

Mamy przyjemność poinformować, iż od października 2017 roku rusza III sezon ligi siatkówki – Company Volleyball League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 15 września 2017 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org

W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w  rozgrywkach Plus Ligi, Orlen Ligi, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet,  I ligi i II ligi.

Na chwilę obecną partnerami organizowanych rozgrywek są:

* ALL SPORT Sp. z o.o.
* P.P.U.H.  INWEST
* Media 360 Group
* Fundacja GRAMY RAZEM
* eDRUK
* DJ CHILLMOON
* BeDo

Rywalizacja w sezonie będzie się toczyła pod patronatem medialnym: HydePark News oraz portalu Twoje Gliwice.

Wpisowe za udział w całym sezonie wynosi 1000 zł brutto i na podstawie otrzymanego od organizatora rachunku powinno być uiszczone do 25 września 2017 roku. Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dwie raty. Rozgrywki zaczynają się w październiku 2017, a kończą się w marcu 2018 roku. Skład drużyny musi być wysłany na adres m.lubszczyk@febys.org najpóźniej do 30 września 2017. W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 7 zespołów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzięki wpisowemu, które otrzymamy od drużyn zapewniamy:

* puchary, medale i nagrody,
* woda mineralna dostępna w trakcie spotkań,
* wynajęcie hali sportowej,
* wynagrodzenie sędziów,
* organizacja i obsługa zawodów,

Miejscem rozgrywek będzie: Hala Widowiskowo – Sportowa „SOŚNICA” w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 130. Wszystkie mecze będą rozgrywane w niedzielę od godziny 9:00. Wstępny grafik spotkań będzie dostępny w pod koniec września 2017. Wszystkie wyniki oraz sprawozdania będzie można śledzić na bieżąco na stronie internetowej: www.febys.org oraz naszym profilu facebookowym ww.facebook.com/stowarzyszenie.febys .

Drużyna może liczyć od 7 do 12 osób. Wszystkie spotkania będą prowadzone przez sędziego. W każdym meczu gramy 3 sety. Każda drużyna ma prawo wziąć jednominutową przerwę na mecz. Lista zgłoszeniowa drużyny oraz przepisy gry są dostępne zakładce znajdującej się na samym dole zatytułowanej „Dokumenty do pobrania”.

Pula nagród o łącznej wartości, co najmniej 2 500 PLN będzie rozdysponowana na:

* Nagrody zespołowe:

  • I miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • II miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • III miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe.

Puchar Fair Play za wzorowe, sportowe zachowanie drużyny.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z powyższymi rozgrywkami prosimy o kontakt pod numerami telefonów 666-077-534 lub 604-728-577. Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy
Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS”

Dokumenty do pobrania