Aktualności

4 Knurowski Bieg Niepodległości

Podobnie jak w ubiegłym roku oficjalnie sezon kończymy startem w Knurowskim Biegu Niepodległości. Była to już czwarta edycja biegu, która wchodzi w skład Biegowego Grand Prix Knurowa 2022. Na starcie stanęło blisko 300 uczestników. Bieg odbył się tradycyjnie na dystansie 5 km. Krzysiek z Grzegorzem wpadli na metę ramię w ramię i finalnie uzyskali taki sam czas. Read More »

II Półmaraton Gliwicki

W niedzielę ponad 1000 osób stanęło na starcie II Półmaratonu Gliwickego. W śród uczestników znaleźli się też Kasia i Jan z FeByS Run Team. Pofałdowana trasa dała nieźle popalić uczestnikom. W biegu zwyciężyli Ukrainiec Pawel Oliniiyk i Kenijka Dorcus. Kasia z wynikiem 1:52 zajęła 20 miejsce w kategorii K3. Janek towarzysząc Kasi uzyskał podobny czas. Read More »

Arek na starcie III Cross Duathlonie w Częstochowie

W niedzielę 4 października Arek B. wystartował w III Cross Duathlonie w Częstochowie. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników. Zawodnicy musieli najpierw przebiec dystans 3,6 km po czym wskoczyć na rower i pokonać w terenie pętlę o długości 7,8 km, a następnie na zakończenie jeszcze raz przebiec dystans 3,6 km.   Dla Arka to był debiut w tego typu zawodach. ... Read More »

Festiwal Biegowy 2015

12 września podczas Festiwalu Biegowego Arek B. wystartował w ultramaratonie górskim na dystansie 64 km z 3 km przewyższeń. Bieg jest eliminacją do najsłynniejszego na świecie ultramaratonu Ultra-Trail du Mont-Blan. Trasa przebiegała na odcinku Rytro – Krynica Zdrój. Do rywalizacji przystąpiło blisko 300 zawodników.Dla Arka był to pierwszy ultramaraton w tym roku. Przebiegnięcie trasy zajęło mu około 10h, co dało ... Read More »

BMW Półmaraton Praski

Arek z FeByS Run Team wystartował w Warszawie w drugiej edycji Półmaratonu Praskiego. Na starcie stanęło blisko 6000 uczestników. Zwycięzcą okazał się Marcin Chabowski (1:03.52), który prawie o dwie minuty wyprzedził ubiegłorocznego triumfatora Kenijczyka Johna Tanui. Wśród kobiet najlepsza była Kenijka Cheboi Gladys Jerotich (1:15.52). Arek z czasem (1:39:34) zajął 780 miejsce open i 180/1100 w kategorii M4. Gratulujemy!!!   Read More »

VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy

Kasia z Jankiem z FeByS RUN Team w sobotni wieczór wystartowali w VI edycji Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego. Na starcie stanęło ponad 1300 zawodników, w tym 247 kobiet. Kasia czuła się bardzo dobrze na trudnej i wymagającej trasie. Ze swojego startu była bardzo zadowolona. W kategorii K30 z czasem 01:56:58 zajęła 29 miejsce. Read More »

Runmageddon Silesia Classic

W dniu 27-06-2015 w Zabrzu na hałdach KWK Sośnica – Makoszowy odbył się bieg RUNMAGEDDON SILESIA CLASIC. Na starcie obok zawodników FeByS stanęło ponad 1200 osób chcących sprawdzić nie tylko umiejętności biegowe. Uczestnicy mieli do pokonania dystans ponad 14 kilometrów. Na trasie ustawiono szereg utrudnień, które trzeba było pokonać by dotrzeć do mety. W klasyfikacji drużynowej FeByS TEAM zajął bardzo ... Read More »

VI Gliwicki Bieg Uliczny

W niedzielę, 31 maja Kasia Juraszczyk z FeByS Run Team wzięła udział w VI Gliwickim Biegu Ulicznym na dystansie 10 km. W zawodach wzięło udział blisko 600 uczestników. Trasa tegorocznego maratonu była dość trudna ze względu na jej pofałdowany charakter.     Kasia z czasem 51:09 zajęła 158 miejsce open i 21 w klasyfikacji kobiet. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów   Read More »

Orlen maraton

W niedzielę Kasia J. wystartowała w biegu na 10 km odbywającego się w ramach III Orlen Warsaw Marathon. Pogoda w tym dniu nie była najlepsza, ale jak mówiła nam Kasia, atmosfera była rewelacyjna. Na starcie stanęło ponad 10 000 zawodników. Kasia z czasem 00:54:27 została sklasyfikowana na 4418 miejscu open i 778 w kategorii kobiet. Zawodniczka w przyszłej edycji planuje przeciec ... Read More »