Aktualności

Sprawozdanie z XXVI kolejki Company Futsal League

W dniu 30 kwietnia odbyła się ostatnia XXVI kolejka ligi futsalu CFL. Pomimo iż kwestia podium była już rozstrzygnięta to walka toczyła się jeszcze o ostateczny układ w tabeli. Miało to istotne znaczenie w kwestii rozstawienia przed losowaniem grup do pucharu ligi, który odbędzie się 28 maja w hali sportowej SOŚNICA, a więc w miejscu gdzie rozgrywane były mecze sezonu ... Read More »

IV edycja Pucharu ligi futsalu Company Futsal League

W dniu 28 maja 2017 w Hali Widowiskowo – Sportowej SOŚNICA odbędzie się IV edycja Pucharu ligi futsalu Company Futsal League. Turniej jest planowany na 16 drużyn i na dzień dzisiejszy udział w nim ma zapewnione wszystkie 13 ekip grających w lidze CFL w sezonie 2016/2017. W związku z tym mamy 3 wolne miejsca. W turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły, ... Read More »

Sprawozdanie z XXV kolejki Company Futsal League

W dniu 23 kwietnia odbyła się XXV kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły HL DISPLAY oraz FC RENTA. Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana i dopiero w 14 minucie Jacek Szypulski zdobył bramkę dla gospodarzy na 1:0. Takim tez wynikiem ta część meczu się zakończyła. W drugiej połowie niedługo po jej rozpoczęciu HL DISPLAY podwyższył ... Read More »

Sprawozdanie z XXIV kolejki Company Futsal League

W dniu 9 kwietnia odbyła się XXIV kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły FEBYS MONTERY FORTRESS i HL DISPLAY. Pierwsza bramka padła w 7 minucie, a jej strzelcem był zawodnik HL DISPLAY Mariusz Moczek. Dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Niespełna minutę później Patryk Kluzek zdobył bramkę kontaktową. Chwila dekoncentracji w szeregach ... Read More »

Sprawozdanie z XXIII kolejki Company Futsal League

W dniu 2 kwietnia odbyła się XXIII kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły PRYZMAT ZABRZE i FATER Z MODYMI.  Tempo spotkania od początku było wysokie, a po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 3:2 dla zespołu gości. W takiej sytuacji lider musiał gonić wynik raz po raz próbując sforsować obronę zespołu FATER Z MODYMI. Decydujące ... Read More »

Sprawozdanie z XXII kolejki Company Futsal League

W dniu 26 marca odbyła się XXII kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły HL DISPLAY i PRYZMAT ZABRZE. Pierwsi bramkę zdobyli goście w 6 minucie, a jej autorem był Mrozik Alan. Dwie minuty później było już 2:0 i HL DISPLAY musiał gonić wynik. Przed przerwą obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce i prowadzeniem 3:1 ... Read More »

Sprawozdanie z XXI kolejki Company Futsal League

W dniu 19 marca odbyła się XXI kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły MSACRA i HL DISPLAY. Wynik spotkania bardzo szybko, bo już w 2 minucie otworzył zawodnik gości Jacek Szypulski. Już kilka minut później Jarosław Piewko podwyższył na 2:0. Przed przerwą gospodarze zdołali strzelić jeszcze bramkę, aczkolwiek na przerwę z prowadzeniem 6:1 schodzili zawodnicy ... Read More »

Sprawozdanie z XX kolejki Company Futsal League

W dniu 5 marca odbyła się dwudziesta kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły HL DISPLAY oraz FC AMELINIUM. Pierwsza bramka padłą w 8 minucie, a jej strzelcem był zawodnik gospodarzy Dawid Hajduk. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części emocji nie brakowało. Na 2:0 podwyższył Marcin Woźniak, ale niespełna minutę później Patryk ... Read More »

Sprawozdanie z XIX kolejki Company Futsal League

W dniu 19 lutego odbyła się dziewiętnasta kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły KOLEKTYW FC i FUTSAL GANG. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy w 7 minucie pokonali bramkarza KOLEKTYW FC. Kilka minut później Krzysztof Sudnik doprowadził do wyrównania. Niedługo po tym trafieniu gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Jeszcze  przed przerwą, a dokładnie w 17 ... Read More »

Sprawozdanie z XVIII kolejki Company Futsal League

W dniu 12 lutego odbyła się osiemnasta kolejka ligi futsalu CFL. W pierwszym meczy rywalizowały ze sobą zespoły HL DISPLAY oraz BAD BOYS. Pierwsza bramka padła dopiero w 14 minucie i zdobył ją Mariusz Moczek z zespołu HL DISPLAY. Minutę później goście wyrównali i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Druga część meczu byłą równie wyrównana i zacięta co pierwsza. ... Read More »