O lidze

W dniu 11 października 2015 rozpoczęliśmy TRZECI sezon rozgrywek Company Futsal League. Patronat medialnymi nad rozgrywkami objął portal Twoje Gliwice. Partnerami rozgrywek są: firma ALL SPORT, P.UP.H INWEST, Bank BGŻ BNP Paribas oraz Fitness Club 24. Do udziału w lidze zgłosiło się w tym roku 11 drużyn. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwa Komitet Organizacyjny, który w oparciu o regulamin rozgrywek podejmuje decyzje w spornych kwestiach.

Miejscem rozgrywek będzie Hala Widowiskowo – Sportowa SOŚNICA w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 130. Spotkania będą odbywały się w niedzielę w godzinach 9:00 – 13:00. Ponad to tak jak w poprzednim sezonie również i tym razem będzie możliwość obejrzenia na naszym kanale YOUTUBE tzw. „meczu kolejki”. Wyniki oraz sprawozdania będzie można śledzić na bieżąco na:

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.febys
www.febys.org

Wszystkie spotkania będą prowadzone przez licencjonowanego sędziego. Czas gry wynosi 2 x 20 minut z przerwą na zmianę stron. Drużyny podczas spotkania mają zapewnione wody mineralne. Poniżej przedstawiamy nagrody, o jakie będą walczyli zawodnicy i drużyny

Nagrody zespołowe:

  • I miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • II miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • III miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe.

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy zawodnik rozgrywek – statuetka i nagroda rzeczowa,
  • Król strzelców – statuetka i nagroda rzeczowa,
  • Najlepszy bramkarz rozgrywek – statuetka i nagroda rzeczowa.

Puchar Fair Play za wzorowe, sportowe zachowanie drużyny.

Zapraszamy również do współpracy wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby przyczynić się do upowszechniania, propagowania i promocji tej dyscypliny wśród mieszkańców naszego regionu.