Aktualności

Zapisy do Company Volleyball League sezon 2017/2018

Mamy przyjemność poinformować, iż od października 2017 roku rusza III sezon ligi siatkówki – Company Volleyball League. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 15 września 2017 roku pod adresem e-mail: m.lubszczyk@febys.org W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w  rozgrywkach Plus Ligi, Orlen Ligi, Młoda Liga, Młoda Liga Kobiet,  I ligi i II ... Read More »

Sprawozdanie z IX i X kolejki Company Volleyball League

W dniu 19 lutego odbyła się ostatnia kolejka drugiego sezonu ligi siatkówki Company Volleyball League. Losy tytułu mistrzowskiego ważyły się do samego końca podobnie jak pozostałe pozycje na podium.  W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły JARZYNKA NA CIEPŁO oraz STAFF TEAM. Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. W pewnym momencie zespół gości odskoczył na kilka punktów przewagi, ... Read More »

Sprawozdanie z VII i VIII kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu tego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły ZUS i JARZYNKA NA CIEPŁO. Był to ważny pojedynek dla obu ekip, gdyż jego wynik mógł zdecydować o tym, kto wysunie się na prowadzenie w tabeli i będzie bliżej tytułu mistrzowskiego. W pierwszej partii ZUS zaczął z wysokiego poziomu i prowadził 10:4. To jednak nie zraziło rywali, którzy po ostrej pogoni ... Read More »

Sprawozdanie z V kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu tego dnia z powodu kłopotów kadrowych zespół PETARDA oddał mecz walkowerem i tym samym JARZYNKA NA CIEPŁO łatwo zdobyła trzy punkty. Kolejne spotkanie to mecz o ważne punktu pomiędzy zespołami STAFF TEAM i ZUS. Pierwsza partia była bardzo wyrównana. W pewnym momencie ZUS odskoczył na pięć punktów, ale STAFF szybko zniwelował przewagę do jednego oczka. Ostatecznie końcówka ... Read More »

Sprawozdanie z IV kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu drużyna STAFF TEAM miała za rywala zespół JARZYNKA NA CIEPŁO. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Na początku pierwszej partii gospodarze wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, dzięki której wygrali pierwszego seta do 20. W drugim secie żadna z drużyn nie umiała odskoczyć na więcej niż dwa punkty. Ostatecznie partia ta rozstrzygnęła się na korzyść zespołu JARZYNKA NA ... Read More »

Sprawozdanie z III kolejki Company Volleyball League

W pierwszym spotkaniu drużyna ZUS miała za rywala zespół JARZYNKA NA CIEPŁO. Od samego początku goście zawiesili zeszłorocznym mistrzom wysoko poprzeczkę. Pierwsza partia toczyła się pod kontrolą zawodników JARZYNKA NA CIEPŁO, którą wygrali. W drugiej goście znowu odjechali swoim rywalom, ale tym razem ZUS zdołał dogonić wynik, a w końcówce przechylić go na swoją korzyść. Trzecia partia była również bardzo ... Read More »

Sprawozdanie z I i II kolejki Company Volleyball League

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek Company Volleyball League sezonu 2016/2017. Poniżej wyniki spotkań: ZUS 3 (25:20 / 25:16 / 25:22) 0 NOX SHADOWS NOX SHADOWS 0 (21:25/15:25/19:25) 3 STAFF TEAM ZUS 3 (25:15 / 25:16 / 25:22) 0 PETARDA W pierwszym spotkaniu drużyna ZUS miała za rywala zespół NOX SHADOWS. W pierwszym secie do pierwszej przerwy technicznej pojedynek był wyrównany, ... Read More »