Aktualności

Sprawozdanie z XVI kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W ostatniej kolejce Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja Dom Dziecka nr 3 podejmował zespół Strumiński i Wspólnicy. Faworytem spotkania był zespół „Strumińskich”, ale to Marcin Palenta z Domu Dziecka nr 3 dał prowadzenie swojej drużynie. W pierwszej połowie spotkania dochodziło regularnie do wymiany ciosów, gdzie raz jedna raz druga drużyna strzelała bramkę, a wynik oscylował w okolicy remisu. Dopiero w drugiej ... Read More »

Sprawozdanie z XV kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W pierwszym spotkani XV kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja drużyna fluor pokonała zespół POG-TECH 16:1. W drugim spotkaniu faworyci UM Gliwice mieli ciężką przeprawę z Domem Dziecka nr 2. Po bramce Krzysztofa Kycia Dom Dziecka nr 2 wyszedł niespodziewanie na prowadzenie. Co prawda w odpowiedzi zawodnicy UM Gliwice strzelili 2 bramki, ale przed przerwą ponownie Krzysztof Kycia doprowadził do remisu. ... Read More »

Sprawozdanie z XIV kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W pierwszym spotkaniu XIV kolejki Gliwickiej amatorskiej Ligi Unihokeja zespół UM Gliwice wygrał 18:0 z drużyną Domu Dziecka nr 3. Krzysztof Roczniak strzelając w tym spotkaniu 9 bramek umocnił się na pozycji króla strzelców mając w dorobku strzelonych 50 bramek w 13 spotkaniach. W kolejnym spotkaniu doszło do zaciętego meczu pomiędzy zespołem Fluor oraz Strumińscy i Wspólnicy. Obie drużyny miały ... Read More »

Sprawozdanie z XIII kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W XIII kolejce Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja Dom Dziecka nr 2 pokonał drużynę POG-TECH 3:0. W kolejnym spotykaniu drużyna Aniołków Kija pewnie pokonała drużynę „Strumińskich” 8:2. W meczu pomiędzy Domem Dziecka nr 3 i zespołem Fluor zdecydowanym faworytem był zespół Fluor. Dość niespodziewanie po 3 minutach gry to podopieczni Domu Dziecka nr 3 wyszli na prowadzenie za sprawą celnego trafienia ... Read More »

Sprawozdanie z XII kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

Dobiegła końca XII kolejka Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja. W pierwszym spotkaniu drużyna UM Gliwice pokonała drużynę Fluor 5:1. Mecz w pierwszej części spotkania był bardzo zacięty. Dopiero w 13 minucie padła pierwsza bramka dla UM Gliwice. Na przerwę zawodnicy UM Gliwice schodzili już z 2 bramkową zaliczką. W drugiej połowie zespół Fluor przystąpił do odrabiania strat, ale duet z UM ... Read More »

Sprawozdanie z XI kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W pierwszym meczu XI kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja lider Aniołki Kija pewnie pokonały zespół Fluor 6:1. UM Gliwice wygrał 14:1 z drużyną POG-TECH. W kolejnym spotkaniu zespół NGK Ceramics pokonał 6:2 podopiecznych Domu Dziecka nr 2. Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta, dopiero w drugiej części spotkania zawodnicy NGK znaleźli sposób na sforsowanie obrony przeciwników. Przykład dał drużynie Dominik ... Read More »

Sprawozdanie z X kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja lider Aniołki Kija pokonały POG-Tech 19:0 i nadal przewodzą lidze. W kolejnym spotkaniu drużyna FLUOR-u pokonała podopiecznych Domu Dziecka nr 2 (14:0). Krzysztof Bober strzelając w tym spotkaniu 8 bramek odzyskał prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców. Bardzo dobre spotkanie rozegrał też Piotr Leszkoven, który strzelił 4 bramki i wypracował wiele sytuacji ... Read More »

Sprawozdanie z IX kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W miniony poniedziałek dobiegła końca pierwsza runda Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja. W pierwszym spotkaniu lider zespół Aniołków nie dał szans drużynie Domu Dziecka nr 3 wygrywając 21:1. Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentowali Dawid Gęsiarz i Paweł Franke, którzy strzelili przeciwnikom po 7 bramek. W drugim spotkaniu zespół Strumiński i Wspólnicy pokonał drużynę POG-TECH-u 14:5. Bardzo ciekawy przebieg miało spotkanie pomiędzy NGK ... Read More »

Sprawozdanie z VIII kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W przedostatniej kolejce I rundy Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja Dom Dziecka nr 2 rywalizował z zespołem Strumiński i Wspólnicy. Kibice spodziewali się zwycięstwa drużyny „Strumińskich”, ale to drużyna DD 2 za sprawą Bartosza Story i Krzysztofa Kyci wyszła szybko na prowadzenie strzelając przeciwnikom 3 bramki. Zespół „Strumińskich” za sprawą Waldemara Nowickiego (4 bramki) zabrał się za odrabianie strat i ostatecznie ... Read More »

Sprawozdanie z VII kolejki Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja

W VII kolejce Gliwickiej Amatorskiej Ligi Unihokeja drużyna Strumińscy i Wspólnicy pokonała zespól Domu Dziecka nr 3 (10:1). Bardzo dobre spotkanie w barwach „Strumińskich” rozegrał Grzegorz Piewko oraz Łukasz Sokołowski, którzy strzelili przeciwnikom po 4 bramki. W drugim spotkaniu doszło do spotkania gigantów. Dio rywalizacji przystąpiła niepokonana drużyna Aniołków Kija, która za rywali miał drużynę UM Gliwice. Faworytem spotkania był ... Read More »