Nasze projekty

Sprawozdanie z turnieju Gramy Dla Natalii

W dniu 3 września zorganizowany został charytatywny turniej piłki nożnej, którego celem było zebranie funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację Natalii Fal. Pierwotnie zawody były zaplanowane na otwartym boisku mieszczącym się przy ulicy Dzionkarzy 54, ale niestety pogoda pokrzyżowała nieco plany i wszystko w tempie ekspresowym zostało przeniesione na halę SOŚNICA. Do turnieju zgłosiło się szesnaście drużyn, które zostały podzielone ... Read More »

Sprawozdanie z Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Opel Manufacturing Poland

Zapadły rozstrzygnięcia w Turnieju Piłki Nożnej Opel Manufacturing Poland 2017. Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów. Po pasjonującej walce tytuł Mistrzowski wywalczyli zawodnicy EAGELS TEAM, którzy w finale pokonali zespół OLD BOYS. Trzecie miejsce wywalczyła BANDA DŁUGIEGO, która w meczu o III miejsce pokonała SKŁAD DEWWNA. 1 miejsce: 2 miejsce: 3 miejsce: 4 miejsce: Królem strzelców turnieju został Dariusz Goły (Skład Drewna). ... Read More »

Losowanie grup na Turniej Piłki Nożnej Opel Gliwice 2017

W dniu 18 sierpnia 2017 roku w Gliwicach odbyło się losowanie grup Turnieju Piłki Nożnej Opel Gliwice 2017. W turnieju weźmie udział 17 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy. W grupach rozgrywki będą się toczyć systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej przejdą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.   Read More »

Sprawozdanie z IV edycji pucharu rozgrywek Company Futsal League

W dniu 28 maja w hali widowiskowo – sportowej SOŚNICA odbyła się IV edycja pucharu ligi Company Futsal League. W rywalizacji udział wzięło 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Do fazy pucharowej awans uzyskiwały tylko zespoły z pierwszych dwóch miejsc z każdej z grup. W pierwszym spotkaniu zagrały ze sobą drużyny BAD BOYS i FRS JUBILO. Pojedynek stał ... Read More »

Turniej z okazji 10-lecia kadry futsalu w NGK Ceramics Polska

W dniu 7 maja 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej „SOŚNICA” odbył się turniej piłki halowej z okazji 10-lecia Kadry Futsalu w NGK Ceramics Polska. Do turnieju drużyna NGK zaprosiła 15 zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy. Patronat nad zawodami objął Podokręg Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej.  W trakcie całych zawodów oprawę muzyczną zapewniał niezawodny DJ CHILLMOON.  Nad ... Read More »

IV edycja Pucharu ligi futsalu Company Futsal League

W dniu 28 maja 2017 w Hali Widowiskowo – Sportowej SOŚNICA odbędzie się IV edycja Pucharu ligi futsalu Company Futsal League. Turniej jest planowany na 16 drużyn i na dzień dzisiejszy udział w nim ma zapewnione wszystkie 13 ekip grających w lidze CFL w sezonie 2016/2017. W związku z tym mamy 3 wolne miejsca. W turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły, ... Read More »

Turniej halowej piłki nożnej z okazji 10-lecia kadry futsalu w NGK Ceramics Polska

Mamy niesamowitą przyjemność poinformować, iż w dniu 7 maja 2017 troku w Hali Widowiskowo – Sportowej SOŚNICA mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Sikorskiego 130 będziemy mieli okazję przeprowadzić turniej halowej piłki nożnej z okazji 10-lecia istnienia kadry futsalu w NGK Ceramics Polska. Rozpoczęcie rywalizacji jest planowane na godzinę 8:00, a wielki finał będzie miał miejsce o godzinie 19:00. Do ... Read More »

III Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Futsalu

W dniach 3-4 grudnia 2016 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Gliwicach przy ulicy Jasna 31 Fundacja „GRAMY RAZEM” zorganizowała III Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Futsalu. Ambasadorem Mistrzostw w tym roku zostali: Rafa Franz, Mariusz Kałamaga, Kamil Grosicki oraz Małgorzata Socha. Patronat nad zawodami objęli: * Prezydent Miasta Gliwice – Zygmunt Frankiewicz * Polski Związek Piłki Nożnej * Polski ... Read More »

Sprawozdanie z V Mistrzostw Katowickiej Specjalnej Strefy ekonomicznej w futsalu

W dniu 6 listopada 2016 roku na hali Widowiskowo – Sportowej w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 5 odbyły się V Mistrzostwa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Halowej Piłce Nożnej. Rywalizacja toczyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice oraz  Prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Patronat medialny nad zawodami objęli: portal RegionalnaPiłka.pl, portal Twoje Gliwice i HydePark News. Natomiast partnerami zawodów ... Read More »

Sprawozdanie z III edycji charytatywnego turnieju futsalu JA kontra SLA

W dniu 16 października 2016 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej „SOŚNICA” odbyła się trzecia edycja turnieju charytatywnego w halowej piłce nożnej „JA kontra SLA”, z którego zebrane środki zostały przekazane dla Zbyszka Bartczyńskiego na pomoc w walce ze stwardnieniem bocznym zanikowym. Dzięki tym funduszom możliwa będzie dalsza rehabilitacja i leczenie. Turniej został zorganizowany przez rodzinę i przyjaciół Zbyszka oraz ... Read More »