O lidze

W dniu 10 września 2017 rozpoczęliśmy V sezon rozgrywek Company Futsal League. Rywalizacja w sezonie toczy się pod patronatem medialnym: portalu Twoje Gliwice oraz HydePark News.

Partnerami organizowanych rozgrywek są: ALL SPORT Sp. z o.o., P.P.U.H.  INWEST, Media 360 Group oraz Fundacja GRAMY RAZEM, E-DRUK, BeDo, DJ ChillMoon, Gwarek Music Club Gliwice oraz Pizeria AVOCADO.

W rozgrywkach mogą brać udział tylko drużyny, w których skład nie wchodzą zawodnicy grający aktualnie w Lotto Ekstraklasie, I, II, III lidze ogólnopolskiej, Ekstraklasie Futsalu i I Lidze Futsalu.

Do udziału w lidze zgłosiło się w tym roku 15 drużyn. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwa Komitet Organizacyjny, który w oparciu o regulamin rozgrywek podejmuje decyzje w spornych kwestiach.

Miejscem rozgrywek będzie Hala Widowiskowo – Sportowa SOŚNICA w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 130. Spotkania będą odbywały się w niedzielę w godzinach 9:00 – 14:30. Ponad to tak jak w poprzednim sezonie również i tym razem będzie możliwość obejrzenia na naszym kanale YOUTUBE tzw. „meczu kolejki”. Od tego roku to kibice i zawodnicy decydują poprzez głosowanie, który pojedynek zostanie okrzyknięty tym mianem.

Wyniki oraz sprawozdania będzie można śledzić na bieżąco na:

* www.facebook.com/stowarzyszenie.febys

* http:// http://febys.org/sport-i-turystyka/pilka-nozna/febys-futsal-leaque/sezon-201718/

Wszystkie spotkania będą prowadzone przez licencjonowanego sędziego. Czas gry wynosi 2 x 20 minut z przerwą na zmianę stron. Drużyny podczas spotkania mają zapewnione wody mineralne.

Poniżej przedstawiamy nagrody, o jakie będą walczyli zawodnicy i drużyny

Nagrody zespołowe:

  • I miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • II miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe,
  • III miejsce – puchar, medale i nagrody rzeczowe.

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy zawodnik rozgrywek – statuetka i nagroda rzeczowa,
  • Król strzelców – statuetka i nagroda rzeczowa,
  • Najlepszy bramkarz rozgrywek – statuetka i nagroda rzeczowa.

Puchar Fair Play za wzorowe i sportowe zachowanie drużyny.

Zapraszamy również do współpracy wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby przyczynić się do upowszechniania, propagowania i promocji tej dyscypliny wśród mieszkańców naszego regionu.