O lidze

Liga piłki nożnej halowej Company Futsal League, która powstała z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną realizowaną za pomocą popularyzacji halowej piłki nożnej jest integralną częścią Stowarzyszenia Sportowo – Edukacyjnego „FeByS”,.

Pierwszy sezon rywalizacji ruszył w październiku 2013 roku i do udziału zgłosiło się siedem zespołów w skład których łącznie wchodziło kilkadziesiąt osób. Każde spotkanie jest prowadzone przez profesjonalnego sędziego oraz osobę która obsługuje stolik sędziowski. Wszystkie wyniki pojawiają się na bieżąco na naszym Facebooku-u oraz stronie internetowej. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwa Komitet Organizacyjne, który w oparciu o regulamin rozgrywek podejmuje decyzje w spornych kwestiach. Ponad to w sezonie 2014/2015 wprowadziliśmy dodatkowe urozmaicenie w postaci nagrywania tzw. „spotkania kolejki”  umieszczanego na naszej stronie poprzez kanał youtube. Dodatkowo każda kolejka posiada swoją fotorelację z danego dnia rywalizacji.

W tym roku udało się pozyskać sponsora, którym został PUB KONESER dostarczający wody mineralne na każdą kolejkę rozgrywek. Z roku na rok będziemy starali się, aby organizacja ligi była na jak najwyższym poziomie dążąc tym samym do ciągłego rozwoju.

Zapraszamy również do współpracy wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby przyczynić się do upowszechniania, propagowania i promocji tej dyscypliny wśród mieszkańców naszego regionu.

Drużyny