Nasze Projekty

Sprawozdanie z turnieju siatkówki o Puchar Prezesa NGK 2018

W dniu 15 kwietnia 2018 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Chorzowska 5 odbył się mieliśmy przyjemność i zaszczyt przeprowadzić turniej siatkówki o Puchar Prezesa NGK Ceramics Polska. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. Do fazy ... Read More »

Sprawozdanie z turnieju siatkówki o Puchar Prezesa NGK 2017

W dniu 2 kwietnia 2017 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Chorzowska 5 odbył się mieliśmy przyjemność i zaszczyt przeprowadzić turniej siatkówki o Puchar Prezesa NGK Ceramics Polska. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. W pierwszej ... Read More »

Sprawozdanie z Dnia Sportu organizowanego w Knurowie w ramach Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

W dniu 22 lipca na obiekcie sportowym ORLIK mieszczącym się w Knurowie przy ulicy Ułanów 8 odbyły się Dni Sportu zorganizowane w ramach Światowych Dni Młodzieży. Rozgrywki były prowadzone w trzech dyscyplinach: koszykówka, siatkówka plażowa oraz piłka nożna. Zapisy do turnieju miały miejsce dwa dni wcześniej, kiedy to pielgrzymi zjeżdżający do Knurowa na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 dokonywali rejestracji ... Read More »

Sprawozdanie z turnieju siatkówki

W dniu 17 kwietnia 2016 roku na hali widowiskowo – sportowej mieszczącej się w Gliwicach przy ulicy Górnych Wałów 29 odbył się turniej siatkówki. W zawodach wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana. W grupie pierwszej walka o ćwierćfinały toczyła się do samego końca. Po ... Read More »

Turniej Charytatywny – „Gramy dla Dawida”

W dniu 11 października 2015 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR w Knurowie przy ulicy Górniczej 2 odbył się turniej charytatywny w siatkówkę „GRAMY DLA DAWIDA”.  Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Głównym celem zawodów było zebranie środków finansowych, które będą przeznaczone na walkę z nowotworem kości Dawida Kołodzieja ... Read More »

Turniej siatkówki 2015

W dniu 12 kwietnia 2015 roku na hali Widowiskowo – Sportowej „GÓRNE WAŁY” odbył się turniej siatkówki, w którym wzięło udział 14 zespołów podzielonych na cztery grupy. Każdy z zawodników w trakcie trwania mistrzostw miał zapewnione napoje oraz ciepły posiłek. Już pierwsze spotkania pokazały, iż walka o wejście do fazy pucharowej będzie wyrównana. Z każdej grupy w walce o zwycięstwo ... Read More »

Turniej siatkówki 2014

W dniu 6 kwietnia 2015 a hali Widowiskowo – Sportowej „GÓRNE WAŁY” odbył się turniej siatkówki, w którym udział wzięło 12 ekip podzielonych na 3 grupy. Do fazy pucharowej przepustkę otrzymywały dwa pierwsze zespoły z każdej z grup oraz dwa z trzeciego miejsca mające najlepszy bilans punktowy. Podczas turnieju zawodnicy mieli zapewnione napoje oraz ciepły posiłek, dzięki czemu mogli szybko ... Read More »