Działalność charytatywna

Sprawozdanie z turnieju Gramy Dla Natalii

W dniu 3 września zorganizowany został charytatywny turniej piłki nożnej, którego celem było zebranie funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację Natalii Fal. Pierwotnie zawody były zaplanowane na otwartym boisku mieszczącym się przy ulicy Dzionkarzy 54, ale niestety pogoda pokrzyżowała nieco plany i wszystko w tempie ekspresowym zostało przeniesione na halę SOŚNICA. Do turnieju zgłosiło się szesnaście drużyn, które zostały podzielone ... Read More »

Charytatywny Turniej piłki nożnej „GRAMY DLA NATALII” – 03.09.2017

Już 3 września na boisku sportowym przy ul. Dzionkarzy 54 w Gliwicach odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej ” GRAMY DLA NATALII. Chętnych do udziału w rozgrywkach już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów, a wszystkich kibiców, sympatyków piłki nożnej chcących pomóc Natalce zachęcamy do pojawienia się na trybunach, wparcia inicjatywy oraz kibicowania zawodnikom. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Śląskiego ... Read More »

III Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Futsalu

W dniach 3-4 grudnia 2016 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Gliwicach przy ulicy Jasna 31 Fundacja „GRAMY RAZEM” zorganizowała III Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Futsalu. Ambasadorem Mistrzostw w tym roku zostali: Rafa Franz, Mariusz Kałamaga, Kamil Grosicki oraz Małgorzata Socha. Patronat nad zawodami objęli: * Prezydent Miasta Gliwice – Zygmunt Frankiewicz * Polski Związek Piłki Nożnej * Polski ... Read More »

Sprawozdanie z III edycji charytatywnego turnieju futsalu JA kontra SLA

W dniu 16 października 2016 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej „SOŚNICA” odbyła się trzecia edycja turnieju charytatywnego w halowej piłce nożnej „JA kontra SLA”, z którego zebrane środki zostały przekazane dla Zbyszka Bartczyńskiego na pomoc w walce ze stwardnieniem bocznym zanikowym. Dzięki tym funduszom możliwa będzie dalsza rehabilitacja i leczenie. Turniej został zorganizowany przez rodzinę i przyjaciół Zbyszka oraz ... Read More »

Sprawozdanie z charytatywnego turnieju GRAMY DLA LAURY

W dniu 3 września na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów 8 odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej „GRAMY DLA LAURY”. Organizatorem zawodów byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS oraz Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej z Szczygłowic. Patronat medialny nad turniejem objęli: Przegląd Lokalny, TV Waldex, Telewizja TVT oraz portal informacyjny ... Read More »

III edycja charytatywnego turnieju futsalu JA kontra SLA – 16.10.2016

Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS”, zaprasza na turniej charytatywny „JA kontra SLA”, który odbędzie się w dniu 16 października 2016 roku w Gliwicach na Hali Widowiskowo – Sportowej SOŚNICA mieszczącej się przy ulicy Sikorskiego 130. Patronat medialny nad zawodami objęli: HydePark News, Miasto Biznesu oraz portal „Twoje Gliwice”. Partnerami organizowanych zawodów są: restauracja PATAYA, restauracja SzAMMa, Miller Detailing, Media 360 ... Read More »

Charytatywny Turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej „GRAMY DLA LAURY” 03.09.2016

Już 3 września na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów 8 odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej „GRAMY DLA LAURY”. Chętnych do udziału w rozgrywkach już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów, a wszystkich kibiców, sympatyków gier zespołowych chcących pomóc Laurze zachęcamy do pojawienia się na trybunach, wparcia inicjatywy oraz kibicowania zawodnikom. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportowo – ... Read More »

Sprawozdanie z Dnia Sportu organizowanego w Knurowie w ramach Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

W dniu 22 lipca na obiekcie sportowym ORLIK mieszczącym się w Knurowie przy ulicy Ułanów 8 odbyły się Dni Sportu zorganizowane w ramach Światowych Dni Młodzieży. Rozgrywki były prowadzone w trzech dyscyplinach: koszykówka, siatkówka plażowa oraz piłka nożna. Zapisy do turnieju miały miejsce dwa dni wcześniej, kiedy to pielgrzymi zjeżdżający do Knurowa na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 dokonywali rejestracji ... Read More »

Sprawozdanie z charytatywnego turnieju futsalu „Młodzi dla Młodych”

W dniu 5 czerwca 2016 w hali MOSiR Zabrze w doborowym towarzystwie rozegrany został charytatywny turniej futsalu „Młodzi dla Młodych”. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy. W pierwszej grały: SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN POLKOWICE, SOLIDARNOŚĆ KRAJOWA SEKCJA MŁODYCH, ZRUG ZABRZE oraz STRAŻ POŻARNA ZABRZE. Do rywalizacji w drugiej grupie przystąpili: SOLIDARNOŚĆ KOPEX, KWK MAKOSZOWY, SOLIDARNOŚĆ OPEL POLSKA oraz MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA. Do ostatniej ... Read More »

II Turniej Charytatywny – „GRAMY DLA MARTINA”

W dniu 10 kwietnia 2016 roku na Hali Sportowej MOSiR Knurów odbył się II Charytatywny turniej piłki siatkowej „Gramy dla Martina”. Organizatorami turnieju było Miejskie Gimnazjum nr 1 z Knurowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS” oraz knurowski społecznik Jacek Szurgot i tenor Adam Sobierajski. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów. ... Read More »