Wczoraj rozegraliśmy drugą kolejkę CFL. Poniżej wyniki spotkań:

FEBYS MONTERY – FC RENTA 0 : 12
FC PROMIL – FC AMELINIUM 5 : 4
PINKI – FC GLADIATOR HUTA ŁABĘDY 2 : 9
BAD BOYS – FUTSAL GANG 15 : 2

W pierwszym pojedynku naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy HL DISPLAY oraz drużyna MASACRA. Przez długi czas na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Natomiast w ciągu dwóch minut HL DISPLAY strzeliło dwie bramki. Tuż przed przerwą goście zdobyli gola kontaktowego. W drugiej połowie bramki strzelali już gospodarze, którzy pewnie wygrali. Zespół MASACRA odniósł już trzecia porażkę w tym sezonie. W drugim meczu trapiona kontuzjami i chorobami drużyna FEBYS MONTERY uległa zawodnikom FC RENTA.  Spotkaniem kolejki tym razem był pojedynek drużyn FC AMELINIUM i FC PROMIL. Bardzo szybko, bo już w 12 sekundzie mistrzowie z poprzedniego sezonu strzelili bramkę. Jak na razie jest to najszybciej strzelony gol w historii rozgrywek. Nie upłynęło 60 sekund, a na tablicy widniał wynik 2:0. Pomimo takich ciosów FC PROMIL nie złożył broni i jeszcze przed przerwą dorowadził do wyrównania. Natomiast na początku drugiej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końca spotkania. Swoje zwycięstwa odniosły też zespoły PINKI i BAD BOYS.

W spotkaniach padło 55 bramek i pokazano jedna żółtą kartkę. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Kamil Andrzejewski (FC PROMIL) z 8 trafieniami. Tuz za jego plecami są Artur Łopatka (FEBYS MONTERY) i Marek Magda (FC RENTA), którzy mają na koncie po 7 bramek.